Dünyadaki Havalimanlarının Wi-Fi Parolalarını Ücretsiz Öğrenin

Modern insanın en önemli kaygılarının başında, bulunduğu yerde kablosuz internet bağlantısının olmaması ve kullandığı cihazın şarjının bitmesi geliyor.

Elektronik cihazların şarj edilmesi konusu bir şekilde hallediliyor.

Ama özellikle yurt dışına yapılan seyahatlerde, ücretsiz internet bağlantısının bulunmaması, insanları müşkül durumda bırakabiliyor.

Off-line kalmak mı, anormal derecede yüksek cep telefonu faturaları ödemek mi?

Aslında bir çok havalimanı, sınırlı sürede de olsa ücretsiz wi-fi bağlantı imkânı sağlamaya başladı.

“Bu da yetmez!” diyenler için ise, Anıl Polat adlı blogger tarafından hazırlanan ve dünya genelindeki havalimanlarında bulunan kablosuz internet bağlantılarının parolalarını gösteren uygulama, hayat kurtarıcı olabilir.

İşte tıklayıp öğrenebileceğiniz ve sürekli güncelennene ÜCRETSİZ İNTERNET ŞİFRESİ HARİTASI

Anıl Polat’ın iyi bir “crowdsourcing” veya imece uygulaması örneğine dönüşen bu çalışması, dünyanın dört bir yanındaki yolcularından gelen yeni paralolarla sürekli bir biçimde güncelleniyor.

Daha da iyisi, bu çalışma çerçevesinde biriken bilgilerden yola çıkılarak birer iOS (App Store) ve Android (Google Play) uygulaması hazırlandı bile.

Android Uygulaması İçin; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxnomad.wifox.wifox&utm_source=DesignTAXI&utm_medium=DesignTAXI&utm_term=DesignTAXI&utm_content=DesignTAXI&utm_campaign=DesignTAXI

iOS uygulaması için; https://itunes.apple.com/us/app/wifox/id1130542083?mt=8&utm_source=DesignTAXI&utm_medium=DesignTAXI&utm_term=DesignTAXI&utm_content=DesignTAXI&utm_campaign=DesignTAXI

Kaynaklar; http://www.havayolu101.com/2016/10/03/dunya-genelindeki-havalimanlarinda-bulunan-wi-fi-baglantilarinin-parolalari/

Anıl Polat’ın kendi web sitesi : https://foxnomad.com/

Dünyadaki Havalimanlarının Wi-Fi Parolalarını Ücretsiz Öğrenin
  • Dünyadaki Havalimanlarının Wi-Fi Parolaları
3.7

Özet

Anıl Polat adlı blogger tarafından hazırlanan ve dünya genelindeki havalimanlarında bulunan kablosuz internet bağlantılarının parolalarını gösteren uygulama, hayat kurtarıcı olabilir.

Sending
User Review
0 (0 votes)