Gösterim ve Tık Bazında En Çok Para Kazandıran Yerli Reklam Servisleri

internetten-para-kazanma-ufkunu-katlaBilindiği üzere gösterim ve tık başında para kazandıran bu alanda adeta tekel olan Google Adsense’tir. Ancak Adsense’e kabul edilmek Avrupa Birliği müzakerelerinde Türkiye’ye vize serbestisi konusuna dönmüş durumda. Hem zor hem de her an reddedilebilirsiniz. Ya da herhangi bir şey olduğunda banlanabiliyorsunuz.

Adsense’e alternatif olan ve yine de para kazandıran bir çok firma var. Üstelik Türkiye’yi destekleyen! Aşağıda sizin için 2016 yılında en güncel ve iyi yerli firmaları derledik. İnternetten nasıl kolay para kazanılacağına bir de böyle bakın.

1- Reklam Store

http://www.reklamstore.com/ linkinden ulaşabilirsiniz. ReklamStore; Display, Affiliate, Mobil ve Video alanlarında, ajanslar, reklam verenler ve yayıncılar arasındaki tüm işlemleri bünyesindeki uzman ekip ve geliştirmiş olduğu yazılım desteği ile güvenli ve organize bir şekilde yürütür. ReklamStore, ajanslar, reklam verenler ve yayıncılar arasındaki ilişkiyi organize ederken, ajans ve reklam verenlerin kampanyalarından max. verim sağlamalarını, bu sayede de yayıncıların max. kazançlar elde etmelerini amaçlamaktadır.

2- Adtriplex

http://www.adtriplex.com/ linkinden ulaşılabilir.

Yayıncının sayfasında yer alan bir reklam aracına tıklayan kullanıcı, reklamverenin sayfasına yönlendirilir. adtriplex bu yönlendirmeyi kaydeder ve bu aksiyonun hangi yayıncıdan geldiğini kesin olarak belirler.Yönlendirilen kullanıcı artık reklamverenin online alışveriş sitesindedir ve oradaki ürünler hakkında daha detaylı bilgi alır. Sonrasında müşteri, ilgi çekici bir ürün veya teklifi satın alır.Ürünün başarıyla satılması durumunda, her iki taraf da kazanır. Reklamveren ürünü satıyor, yayıncı komisyon kazanıyor.

3- Ad Hızlı Reklam

http://ad.hizlireklam.com/index.php sitesinden ulaşılabilir. Pop-up ve splash reklam hizmetleri sunan firma aynı zamanda affiliate marketing alanında da hizmet veriyor.

4 – Reklamport

http://reklamport.com/Default.aspx sitesinden ulaşılabilir. Yine tamamen yerli olan bu site yayıncı ve reklam vereni memnun edecek türden reklamlar sağlamakta. 150 TL ve üzeri ödemeler, banka havalesi yoluyla yapılmaktadır.150 TL’nin altındaki ödemeler bir sonraki aya devreder.

5- Medyanet

http://medyanet.com.tr/ sitesinden ulaşabilirsiniz. Sektörde 12 yıldır hizmet veren MedyaNet, 360 derece her yönlü bir hizmet vermeyi, 73 yayıncı, 35 milyon tekil ziyaretçi (aylık) ile hedefliyor.

6 – Haminne Network

Bu linkten ulaşabileceğiniz bu reklam servisinde banner, içerik gösterimi, sosyal ağ pazarlama, danışmanlık, e-posta ve arama motoru pazarlama hizmetleri verilmektedir.

7- Adhood

Türkiye’nin en farklı reklam platformu olduğunu iddia eden bu site türkticaret’e bağlı bir reklam firmasıdır. Gösterim, tıklama, aksiyon başına kazanç sağlayabileceğiniz bir servistir. Onaylanması 2-3 gün arasında sürer. Tıklama başına 0.10 TL verir ve bu sabittir. Sayımları da %100 doğru çıkmaktadır.

8 – Adcash

Kendi tanıtımlarına göre Tallinn, Estonya merkezli olup, Paris, Sofya ve Barcelona’da ofislerimiz var. Adcash’ı oluşturan insanlar 200 kişilik ekip olup, kendi alanlarında uzman olan tüm hiper-yetenekli, yaratıcı kişilerdir. Alman firmasıdır. Ancak Türkiye için dil desteği de vardır.

9- Ero-Advertising

Türkçe dil desteği olmayan bu siteye “adult-yetişkin” reklam işlemleri için başvurabilirsiniz. Ödeme alt limiti paypal ile 10 Euro’dur. Türkçe sitelerde kabul ediliyor.

10 – CPM Fun

Uzun zamandır hizmet veren http://www.cpmfun.com/ reklam servisinde çoğul ve tekil olmak üzere siteye konan her bannerdan para kazanılmaktadır. Yüksek hitli siteler için tavsiye edilmektedir. Çünkü minimum ödeme tutarı 100 dolardır.

 

Gösterim ve Tık Bazında En Çok Para Kazandıran Yerli Reklam Servisleri
  • Gösterim ve Tık Bazında En Çok Para Kazandıran Yerli Reklam Servisleri
4.2

Özet

Bilindiği üzere gösterim ve tık başında para kazandıran bu alanda adeta tekel olan Google Adsense’tir. Ancak Adsense’e kabul edilmek Avrupa Birliği müzakerelerinde Türkiye’ye vize serbestisi konusuna dönmüş durumda. Hem zor hem de her an reddedilebilirsiniz. Ya da herhangi bir şey olduğunda banlanabiliyorsunuz.

Adsense’e alternatif olan ve yine de para kazandıran bir çok firma var. Üstelik Türkiye’yi destekleyen! Aşağıda sizin için 2016 yılında en güncel ve iyi yerli firmaları derledik.

Sending
User Review
0 (0 votes)