Viagogo : Yasal Karaborsa-Tükenen Tüm Etkinlikler İçin Bilet Alın-Satın

Viagogo, 60’dan fazla ülkede kendi dillerinde mevcut dünyanın en büyük bilet piyasasıdır. Biletler gişede tükense bile, insanların canlı spor ve eğlence etkinliklerine bilet alım-satımı yapabilmelerini sağlayan güvenilir bir çevrimiçi takas platformu oluşturulmaktadır. viagogo resmi sitesi ( Türkçe Dil Desteği de var. Dil kısmından seçiniz.)

Bir nevi etkinliklerin booking.com’u olan viagogo inanılmaz bir nimet. Gişede tükenen konserler (mesela Beyonce), bilet bulunamayan maçlar (mesela Barcelona-Real Madrid) için tarafları buluşturuyor. Bilet alıp da gidemeyenler burada satıyor, bilet tükendi diye üzülenler ise tamamen yasal olan bu platformda orjinal biletlerine ulaşıyor. Ulaşım kargo ile bizzat viagogo hizmetleri arasında. Üstelik her şey viagogo garantisi altında. Bakalım kendileri bu garanti için ne diyor?

“viagogo garantisi

viagogo tüm işlemleri garanti eder.

Bunu sağlamak için:

  • Satıcının teslimatını garantiye almak amacıyla tüm işlemleri izleriz
  • Biletleri dünya klasında kargo şirketleri aracılığıyla teslim ederiz
  • Satıcılara ancak alıcı etkinliğe katıldığında ödeme yaparız

Alıcılara etkinlik için geçerli biletleri zamanında almaları garanti edilir. Eğer bir sorun çıkarsa viagogo, benzer başka biletler sağlamak ya da bunun mümkün olmadığı nadir durumlarda para iadesi yapmak için devreye girecektir.

Satıcılara sattıkları biletler için ödeme almaları ve bunun zamanında gerçekleşmesi garanti edilir.”

viagogo-bilet-al-sat-ufkunu-katla

Özel ve Güvenilir Hizmet

viagogo’nun güzel yanlarından biri de 6o’dan fazla ülkede hizmet veren devasa bir ağa hükmettiği için her dil desteği var.

Bu hizmetlerin yanında viagogo’nun kurumsal bir hizmeti de bulunuyor. Bu hizmet şirket ya da profosyonellere tek bir telefonla verilebiliyor. Geriye kalan ödeme, biletin ulaştırılması ve hemen her türlü işlem viagogo tarafından yerine getiriliyor. Vip biletlerden konuk biletlerine, maç günü biletleri odanıza getirmenize hatta sitede olmayan etkinlikler için bile bilet bulmaya kadar kişiye özel bir çok hizmeti veriyor.

Sadece bilet alacaksınız diye bir zorunluluk yok tabi ki, Türkiye’nin Euro 2016 maçlarına bilet aldınız ama gidemiyor musunuz? Biletlerinizi burada satın. Belki karlı bile çıkarsınız. Burası resmi bir karaborsa sitesi mi yoksa tamamen arz-talep ilişkisi üzerine mi kurulu bazı konser ya da maçlarda tartışma gündemine oturuyor.

Viagogo’da Türkiye’nin Euro 2016 Maçları Da Satılıyor!

Türkiye Euro 2016 maçları ne zaman, bilet kaldı mı, fiyatları ne kadar diye düşünmenize gerek kalmadı. Maçlar başlamadan önce gitmek isteyip de tükendi diye üzülenlere bu vesile ile yardımımız dokunursa ne ala!

12 Haziran Türkiye – Hırvatistan maçı için 200’den fazla bilet burada satışta. 383 TL en düşük fiyatlı olarak şimdi alınabilir. (17 bin liraya da satıldığını hatırlatalım 🙂

17 Haziran İspanya – Türkiye maçı için biletler bu linkte satışta. En düşük 346 TL, en yüksek 6.500 TL.

21 Haziran Çek Cumhuriyeti – Türkiye maçı için buradan bilet alabilirsiniz. En düşük 145 TL, en yüksek 7.250 TL.

İyi Eğlenceler!

Viagogo : Yasal Karaborsa-Tükenen Tüm Etkinlikler İçin Bilet Alın-Satın
  • Viagogo : Yasal Karaborsa-Tükenen Tüm Etkinlikler İçin Bilet Alın-Satın
4.3

Özet

Viagogo, 60’dan fazla ülkede kendi dillerinde mevcut dünyanın en büyük bilet piyasasıdır. Biletler gişede tükense bile, insanların canlı spor ve eğlence etkinliklerine bilet alım-satımı yapabilmelerini sağlayan güvenilir bir çevrimiçi takas platformu oluşturulmaktadır

Sending
User Review
5 (1 vote)