Manevi Cihazlanma Tartışmalarında Türkler Işınlanmayı Mı Buldu?

onaltiyildiz.com isimli sitede çok ilginç bir tartışma yürümekte. Bu tartışmayı anlayabilmek için öncelikle konunun kendisine ve Manevi Cihazlanma’nın ne olduğuna kısaca bakmak gerekiyor.

Nedir Bu Manevi Cihazlanma?

Bu linkte yer alan onaltıyıldız sitesinin haberine göre; bir kısım güç odakları Türkiye’de bir cihaz tasarlamış ve uygulamaya koymuşlar. Yukarıdaki linkte yer alan yazıya göre; bu kişiler türbelere bakır kablolar çektirerek, türbede yatan kişiyle  manyetik bağ kurulacağı inancına sahiptiler. Bunun için gerekli çalışmaları yapmışlardı ve bu projeyi hayata geçirmeye çalışıyorlarmış.

Hatta “manevi cihazlanma gibi yapılanmaların ismi felsefi manada algılansa da aslında işin içine bizzat cihazları da sokmuşlardı. Özellikle elektrik ile ilgili enteresan cihaz çalışmaları yapılmaktaydı.  Az önce söylediğim gibi türbelere bakır kablolar çekip, belli merkezlerde birleştirip temas alanları oluşturmak ve elektro manyetik alan oluşturarak  türbedeki mevtalarla transa geçmek gibi niyetleri vardı. Bu alanda enteresan  elektrik çizim  planları trafo vs. elektrik alanını ilgilendiren proje dokümanları bile ciddi ciddi tasarlanmıştı.” diyor onyildiz.com sitesi.

Peki Tartışmalar Nerede Başlıyor?

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=3981 linkinde yer alan yazının altı ise kullanıcı yorumlarına açık olup 2 mayıs 2015″ tarihli “zeki a.”‘nın ilk mesajından başlayarak ve ona cevaben yazılmış “kemal dereli” imzalı bu ikilinin yazışmaları gerçekten çok dikkat çekici.

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla1

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla3

İş daha da ilginçleşiyor

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla4

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla5

Zeki Bey ve Kemal Bey Ne Keşfediyorlar?

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla6

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla7

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla8

Galiba Zeki Bey Kaçırıldı!

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla9

manevi-cihazlanma-ufkunu-katla10

 

Söyledikleri gerçek olabilir bonusu : Benzer Filmler İzleyin

Geçmişe yolculuğu mümkün kılan filmler izlemek isteyip beyninizi daha da çalıştırmak için aşağıdaki filmleri önerebiliriz.

Yarının Dünyası

ufkunu-katla

Frekans

frekans-ufkunu-katla

 

Dejavu

ufkunu-katla-1

RelatedPost