Oturduğun Yerden! İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

Kim istemez kolay para kazanmayı! İnternetten ve oturduğunuz yerden para kazanmanın yollarını sizin için listeledik.

Satış Ortaklığı ( Affiliate Marketing) 

affiliate-marketing-ufkunu-katla

En basit haliyle affiliate marketing “gelir ortaklığı, satış ortaklığı, kar ortaklığı yada reklam ortaklığı” tanımlarıyla anlatılabilir. Yani ülkemizde ve dünyanın her yerinde internet üzerinden ürün satan firmaların ve hatta içerisinde binlerce ürün barındıran alış veriş sitelerine daha çok ziyaretçi kazandırabilmek için kurulmuş olan bu sistem günümüzde son derece saygın bir konuma gelmeyi başardı bile! Bu firmalar ve alış veriş sitelerinin sizden istediği şey kısaca “bana getirdiğin her müşteriden sana şu kadar kar, getirdiğin müşterilerin yaptığı alış verişlerden de bu kadar kar…” yani bir nevi komisyoncu rolündesiniz bu sistemde. Komisyoncu kelimesine de çok takılmayın bence çünkü günümüzün en önemli sektörlerinden olan emlak sektöründe çalışanların yaptıkları da sizin bu sistemde yapacağınızdan farklı değil.

Recyclix İle Geri Dönüşüm Sektöründen Para Kazanma

Geri dönüşüm sektörü ülkemizde yeni gelişen bir sektör olmakla beraber hem yeşili, dünyayı korumanıza hem de bir kazanç kapısı elde etmenize olanak sağlayan bir sektör, nasıl mı? Sitemizin üzerinden satın aldığınız atıkları işledikten sonra ya da sadece hesabınızda bir süre beklettikten sonra daha yüksek fiyatlarla satarak kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanma yolları içerisinde en garantili ve kazançlı olan bu sistemle hem siz kazanacaksınız hem de doğa kazanacak.

Günümüzde ham maddeden daha değerli hale gelen ikincil ürün olarak değerlendirilmekte olan geri dönüşüm atıkları kar elde edebilmeniz bakımından size büyük bir avantaj sağlıyor. Rafine süreciyle firmanın ilgilendiği bu sistemde geri dönüşüm sürecine doğrudan dahil olmanız da söz konusu olmayacak. Profesyonel ekipler tarafından teknolojik süreçlerle ilgilenilecek ve atığınız paraya dönüştürülecektir. Siz sadece bu sistem içerisinde uluslararası atık pazarına erişerek satın alım işlemi yapacak ve yaptığınız satışlardan kazanç elde edeceksiniz.

Siteye recyclix.com kayıt olduktan sonra sistemimizde en düşük 20 Euro en çok 500 Euro olacak şekilde bitcoin yada kredi kartınız ile yükleme yaparak geri dönüşüm atıklarından satın almaya başlayabilirsiniz. Paypal üzerinden para çekme işlemi gerçekleştirebileceğiniz sistemde para çekebilmek için en az 20 Euro ve en fazla 5000 Euro ile işlem yapabiliyorsunuz.Hesabınızın onaylanması için mailinize gelen onay linkine tıklamanız ve profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekiyor.

Firma sisteme katılan her üyeye kısa süreliğine 20 Euro hediye etmektedir. Bu nedenle kayıt olmak için acele etmenizi tavsiye ederim. Yalnız şunu da belirtmeliyim ki verilen bonusun dışında sizlerinde dışarıdan sisteme yatırım yapmanız halinde daha kısa süreçte ve tatmin edici kazançları elde etmeniz mümkün olacaktır.

Sitenin sağ üst kısımında Türkçe dil seçeneği bulunmaktadır ve türkçe olarak sistemle ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Giymediklerini İnternetten Satarak Para Kazanmak İster misin?

Günümüzde internet dünya çapında yaygın olarak kullanılmakta ve hatta sürekli büyüyen bir iletişim ağı haline gelmiştir. Bu durum beraberinde birçok avantajı da getirmiştir. Bunlardan biri de internetten para kazanma yollarıdır. Bu yollardan biride eğer evinizde giymediğiniz veya az giyilmiş kıyafetleriniz varsa bunları internetten satarak para kazanmaktır.

İnternet yurt içinde ve hatta yurt dışında birçok kişiyle iletişim kurabilme imkanı sağladığı için kişilere ulaşmak daha kolay hale gelmiştir. Bazen evlerimizde yığınla kıyafet olur ve bunlardan şikayetçi oluruz. Tabiki bir kısmını ihtiyaç sahibi bireylerle paylaşabilirsiniz. Bir kısmını da internette satarak gelir elde edebilme imkanına sahipsiniz. Her ne kadar da bazı kişilerin ikinci el giyisilere karşı ön yargıları olsa da kullanılabilecek durumda olan giyisilere veya aksesuarlara illa yenisini alıp tüketmek gereksiz gelebilmektedir. Ayrıca insanlara bazı markanın kıyafetlerini daha ucuza alabilme imkanını da sunmaktadır. Bazı alıcılara aldığı kıyafetlerin yaşanmışlıklarının olması daha cazip geldiği için ikinci el almayı tercih ederler. Bu sayede hem tüketim çılgınlığı aza indirgeniyor hemde kaliteli ürünleri daha ucuza alma imkanı doğuyor.

kolay-para-kazanma-ufkunu-katla

Giymediklerini paraya çevirmene yardımcı olabileceğin sitelerden biri www.gardrops.com/ adresidir. Siteye ücretsiz üye olduktan sonra, öncelikle giymediğin ve satmak istediğin kıyafetlere karar vermen gerekir. Ardından bunları fotoğraflayıp ürünün markası, rengi, bedeni ve ismini belirterek paylaşman gerekir. Fotoğrafların net ve ürün kalitesi iyi ise kısa zamanda ürünlerin ana sayfaya düşer ve böylece kısa sürede satış yapabilirsin. Almak isteyen kişi öncelikle sana istek gönderir ve seninde onayın ile IBAN bölümünden girmiş olduğun hesabına ücret aktarılır. Böylelikle hem dolapta kullanmadığınız kıyafetleri değerlendirmiş olursunuz hem de ek geliriniz olur.

Devamı için tıklayın.

Bounty ile Gezerken Para Kazan

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle ek gelir elde edebileceğimiz birçok seçenek karşımıza çıkmıştır. Özellikle internetten para kazanma yolları, kişiye daha kolay para kazanabilme imkanı sunmuştur. Son zamanlarda yaygnlaşmaya başlayan bounty uygulaması sayesinde gezerken para kazanabiliyorsunuz. Bounty ile para kazanma özellikle gezmeyi seven kişiler için kısa zamanda büyük miktarlarda para kazanma imkanı sunuyor. Bounty; Türk merkezli Tewntify şirketine ait bir mobil uygulamadır. Kısaca bu uygulamayı telefonunuza yüklüyorsunuz ve önünüze çıkan görevleri yapıyorsunuz. Ardından yaptığınız görev karşısında belirli miktarlar da para kazanma imkanı bulmuş oluyorsunuz. Uygulama da ki görevler genellikle mağaza reyonları, marketler ve restoranları kapsamaktadır.

bounty-ufkunu-katla

Bounty Nedir?
Bounty, akıllı telefonlar ile para kazanmayı sağlayan bir mobil uygulamadır. Sana bulunduğun konumda veya daha yakın konumlarda bazı görevler veriliyor. Örneğin; gizli müşteri, ürün deneme, menu fotoğrafı çekme gibi basit görevler veriliyor. Eğer görevi yaparsan kazandığın paraları banka hesabına alabiliyorsun.

Bounty ile Ne Kadar Para Kazanabilirsin?
Verilen her görevin belirli bir ücreti vardır. En düşük görev 4- 5 liradır. 20, 25 ve hatta 100 liralık görevlerde bulunabiliyor. Haritanın üzerinde fiyatları yazan görevler bulunuyor. Siz kendinize uygun olan görevi seçiyorsunuz. Kullanıcıların günde ortalama 3- 4 saat çalışarak aylık 800 tl alabileceğinin belirtildiği bir para kazanma yoludur.

Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Para kazanmak bir sanattır ve nasıl yaptığınızdan çok yaptığınız yöntemin ne kadar geçerli bir yöntem olduğu çok daha fazla önem arz eder. Nasıl bir önemden bahsediyoruz? Ülkemizde para kazanabileceğiniz o kadar iş kolu ve o kadar farklı sektörler var ki her zaman mutlaka bir şekilde gelir elde edebileceğinizi bilirsiniz. Ancak bazı insanlar kolay gelir elde etmenin yanında bir de oturdukları yerden gelir elde etmenin düşüncesi içerisine girer. Nitekim bunda da başarılı olanlar var. Size bu konudan bahsetmek istiyorum. Günümüz global internet sektörünün ciddi anlamda yazarlara ihtiyacı var. Hem de çok ciddi anlamda bir ihtiyaç var. Yazarlık kabiliyetiniz var mı? Denediniz mi kendinizi?

seo-uyumlu-makale-yazmak-ufkunu-katla

Makale yazarak internetten para kazanmak birçok kişinin bilmediği ancak uygulayan kişilerin ciddi anlamda gelirler elde ettiği bir sektör. Günümüz web sitelerinin en büyük amacı Google arama motoru başta olmak üzere tüm arama motorlarına kendini sevdirmektir. Arama motorlarının ise en çok önemsediği konu çalıntı olmayan içerik (ÖZGÜN İÇERİK) olduğundan dolayı bu içerikleri yazacak bir yazara ihtiyaç duyulmasıdır. Türkiye’de yüzbinlerce web sitesi var ve her gün binlercesi açılmaya devam ediyor. Her açılan 10 web sitesinin biri için site sahibi makale yazdırmak için belli bir ücreti gözden çıkarıyor. Bu ücret aslında yazarın kazanabileceği net ücrettir ve her ne olursa olsun iyi bir gelir kaynağıdır.
Web sitelerinin her birinin sektörü farklıdır. Kimisi sağlık, kimisi sinema, kimisi yemek tarifleri ya da kimisi teknoloji. Ancak ihtiyaçları her zaman aynıdır ve aynı kalacaktır. Her web sitesi yükselebilmek için yazarlara ihtiyaç duyar. Bu hem başarı süresini kısaltır hem de kalıcı başarı için olmazsa olmazlardan birisidir. Yazarlık yeteneği olan insanlar bu anlamda son derece ciddi adımlar atarlar. Ancak bu anlamda iş almak istiyorsanız Webmaster Forumları içerisinde üyeliğinizin olması gerekir. Makale yazarlarının dikkat etmesi gereken birçok farklı konu bulunur. ZAMAN bunların en önemlisidir. Zamanınız var ise çok sağlam gelirler elde edebilirsiniz.

Bunun dışında yazı yazarken mantıklı cümleler kurmaya, okuyucuyu sıkmamaya, süslü ve renkli cümleler kurmaya dikkat etmelisiniz. Bununla birlikte üslup farklılıkları da çoğu zaman belirleyici bir etken olur. Yazan bir yazar değil kazanan ve okunan bir yazar olmak her zaman için çok daha mükemmel sonuçlar doğurur. Bu konuyu araştırın ve atılım yapın, kazanırsınız.

Mutlaka Bakın Dediklerimiz