Travelersbox ile Sıfır Kayıp

Paypal, skype, itunes, unipay, neteller, google play, ebay hesaplarınıza nakit para yatıra bileceğinizi (kredi kartsız) öğrenmeniz ufkunuzu ikiye katlayacaktır.

Tabi sadece bu hesaplar değil, servise üye olan yüzlerce kuruluştaki hesaplarınıza nakit para yükleyebiliyorsunuz.

İhtiyacımız olan şey bir hava alanı. eğer bir yolculuğa çıktıysanız, herhangi bir hava alanında bir travelersbox atm’sine yaklaşmanız yeterli.

TravelersBox Kiosks

Öncelikle bu tanıtım videosunu izleyin:

Tüm para birimleri ile yatırım yapabilirsiniz, sistemin amacı zaten gittiğiniz bir ülkede cebinizde son kalan paraları üye oldukları kuruluşlara aktarabilmeniz. Bu şekilde cebinizde yabancı bozukluklarla evinize dönmek zorunda kalmıyorsunuz.

Yukarıda gösterilen videoda ki adımlara uyarak kolayca işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Örnek olarak skype hesabınıza nasıl para yatırabileceğinizi anlatmak isterim;

Ekrandan dil seçeneğinizi seçtikten sonra Skype butonuna basıyorsunuz, yatırmak istediğiniz bakiyeyi para yatırım bölümünden yerleştiriyorsunuz, banknot ve bozukluklar için iki ayrı bölüm var.

Yatırmak istediğiniz bakiyeyi hazneye verdikten sonra sistem sizden bir mail adresi isteyecektir, bu mail adresi skype’da kullandığınız mail adresi olmak zorunda değil, yazacağınız mail adresinize işlem tamamlandıktan sonra travelersbox.com dan bir mail gelecek, mail deki linke tıkladıktan sonra sistem sizden skype mailinizi isteyecek, skype mailinizi de girdikten sonra bu sefer alacağınız mail skype hesabınıza nasıl bakiyenizi tanımlayacağınıza ait bilgiler içerecek.

skype-travelersbox

Bu deneme işlemin 20 TL olarak gerçekleştirildi, sonuç olarak skype adresinize yükleyebileceğiniz 7 dolar hesabınıza gönderildi.

Skype giriş yaptıktan sonra nasıl hesabınıza yükleyebileceğinizi gösteren resimli anlatım;

Skype giriş yaptıktan sonra profilinize tıklamak sureti ile bu linke geleceksiniz: https://secure.skype.com/portal/overview

Burada;

1-skype

Skype profilinizde yazan Redeem voucher (Kupon itfası) link: https://secure.skype.com/portal/voucher/redeem bölümüne geleceksiniz.

2-skype

Bu bölümde travelersbox tarafından size gönderilen kodları kutucuğa yazıp devam et diyeceksiniz.

Sonuç paranız skype hesabınızda, aynı yönergeleri kullanarak diğer tüm servislere paranızı aktarabilirsiniz.

Sistem neredeyse komisyon almıyor diyebiliriz, 20 TL karşılığında biz skype hesabımıza 7 dolar yükledik. Buda şu anki kur ile tam tamına kesintisiz doğru bakiyeye denk gelmekte.

Lütfen aşağıdaki yorum kutusundan düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

İyi yolculuklar 🙂

 

  • Travelersbox
4.4

Özet

Paypal, skype, itunes, unipay, neteller, google play, ebay hesaplarınıza nakit para yatıra bileceğinizi (kredi kartsız) öğrenmeniz ufkunuzu ikiye katlayacaktır.
Tabi sadece bu hesaplar değil, servise üye olan yüzlerce kuruluştaki hesaplarınıza nakit para yükleyebiliyorsunuz.

Sending
User Review
5 (2 votes)